Satamakatu 31 L, Satama, Turku

Vuokra630 €/kk
Käyttöönottovuosi2020
Pinta-ala
34 m2
1h + tk + lp

Tilava ja kaunis yksiö!

Moderni yksiö Harppuunakorttelissa Turun sataman palvelujen äärellä! Vuonna 2020 valmistuneessa Asunto Oy Turun Harppuunan Majakassa sijaitseva 34 m²:n huoneisto tarjoaa vaivatonta ja tyylikästä kaupunkiasumista.

Viidennen kerroksen asunto on uutta vastaavassa kunnossa. Selkeä pohjaratkaisu, moderni tupakeittiö ja hyvä koneistus tekevät arjesta sujuvaa. Lasitettu parveke tuo ylimääräistä oleskelutilaa aikaisesta keväästä myöhäiseen syksyyn.

Vapautuu heti, joten muuttamaan pääset nopeasti. Vakuus kahden kuukauden vuokraa vastaava määrä. Ei lemmikkejä, ei tupakointia, kotivakuutus vaaditaan. Irtisanomisaika alkaa aikaisintaan 11 kk:n jälkeen, minimivuokra-aika 12 kk, sopimussakko 1,5 kk. Hakijoiden luottotietojen tulee olla kunnossa.

Täytä hakemus OP Kodin nettisivuilla op-koti.fi.

Lisätiedot ja esittelyt: Niina Salo myyntineuvottelija LVV niina.salo@op.fi 040 8238334

Kohdenumero
618044
Kohdetyyppi
Kerrostalo
Osoite
Satamakatu 31 L, 20100 TURKU
Omistusmuoto
Vuokra
Huoneluku
1
Huoneet
1h + tk + lp
Asuinpinta-ala
34 m2
Kokonaispinta-ala
34 m2
Käyttöönottovuosi
2020
Yleiskunto
Hyvä
Kerros
5/6

Vuokra
630,00 €/kk
Vuokravakuus
1 260,00 €
Vuokra-aika
Toistaiseksi, irtisanomisajan alkamiskohta aikaisintaan 11 kk vuokrasuhteen alusta.
Lisätietoa vuokra-ajasta
vähintään vuodeksi, 1,5kk sopimussakko
Erityisehdot
Ei lemmikkejä, ei tupakointia, kotivakuutus
Vuokrataan kalustettuna
Ei

Muut maksut

Sähkö kulutuksen mukaan. Vesi kulutuksen mukaan.

Osuuspankin lainalaskuri

Euro
30 v
3,00 %
63 €/kk

Lainasi kuukausierä olisi 63 € kuukaudessa

Varustus

Keittiö
Jääkaappipakastin, erillisuuni, keraaminen liesi, astianpesukone, kaapistot.
Pesutilat
Suihkuseinä, allaskaappi, pesukoneliitäntä, lattialämmitys.

Materiaalit

Rakennuksen tiedot

Energialuokka
A 2018
Lisätietoa energiatodistuksesta
Voimassa 6.3.2030

Tehdyt korjaukset

2021 Takuutarkastukset 2022-2023 Takuukorjauksia, lämmitysjärjestelmän tasapainotus

Kuvat

Kohdekuva 1Kohdekuva 2Kohdekuva 3Kohdekuva 4Kohdekuva 5Kohdekuva 6Kohdekuva 7

Sijainti

Powered by Esri
Ladataan

Kohdetta välittää

Turku OP Koti Varsinais-Suomi Oy LKV Brahenkatu 11 G, TURKU

010 2569 118 Katso puheluhinnat
opkoti.varsinais-suomi@op.fi

Varmista tiedot kohteen virallisesta myyntiesitteestä.

Pyydä esite välittäjältä
Mitä maksaakotivakuutus?