Linnavuorentie 4 as, Lappi, Rauma

Velaton myyntihinta69 000 € Myyntihinta: 69 000 €
Käyttöönottovuosi1980
Pinta-ala
80 m2
3h, k, s

Myynnissä kodikas, saunallinen rivitalon päätyasunto Lapin keskustassa. Asunto sijaitsee lyhyen matkan päässä palveluista.

Kodin kylpyhuone ja sauna on remontoitu vuonna 2022, ja märkätilat ovat siistit ja ajanmukaiset. Valoisasta olohuoneesta on kulku omalle takapihalle, joka tarjoaa mukavan paikan oleskeluun. Peruskuntoinen keittiö tarjoaa mahdollisuudet uuden keittiön suunnitteluun.

Päätyasunto lisää rauhallisuuden tuntua. Taloyhtiön pihalla on autolle pistokepaikka.

Asunto sopii hyvin ensiasunnon ostajalle, pienelle perheelle tai sinulle, joka arvostat rauhallista mutta keskeistä sijaintia.

Näyttövaraukset: Susanna Okkonen 040 716 5299 susanna.okkonen@op.fi

Kohdenumero
617448
Kohdetyyppi
Rivitalo
Osoite
Linnavuorentie 4 as, 27230 LAPPI
Omistusmuoto
Omistus
Huoneluku
3
Huoneet
3h, k, s
Asuinpinta-ala
80 m2
Kokonaispinta-ala
80 m2
Käyttöönottovuosi
1980
Kerros
1/1

Velaton hinta
69 000,00 €
Myyntihinta
69 000,00 €
Lainaosuus
0,00 €
Neliöhinta
862,50 €/m²

Vastikkeet

Hoitovastike
368,00 €/kk
Yhtiövastike yhteensä
368,00 €/kk

Muut maksut

Vesimaksu
10,00 €/kk/henkilö

Vesimaksu 10,00 €/hlö/kk, autopaikka 10,00 €/kk.

Osuuspankin lainalaskuri

Euro
30 v
3,00 %
291 €/kk

Lainasi kuukausierä olisi 291 € kuukaudessa

Varustus

Keittiö
Keittiön varusteina jääkaappipakastin (uusittu n. 2v sitten), sähköliesi, liesituuletin.
Pesutilat
Siistikuntoinen kylpyhuone, joka remontoitu 2022. Saunaa ei ole remontin jälkeen käytetty. Lisäksi erillinen wc.

Asuinhuoneistoja
4

Energialuokka
D 2018

Tehdyt korjaukset

2008 muutettu öljylämmitys kaukolämpöön, 2013 vesikourujen vaihto, 2026 palovaroittimien vaihto

Tontti ja kaavoitus

Tontin pinta-ala
2 430 m2

Kuvat

Kohdekuva 1Kohdekuva 2Kohdekuva 3Kohdekuva 4Kohdekuva 5Kohdekuva 6Kohdekuva 7Kohdekuva 8Kohdekuva 9Kohdekuva 10Kohdekuva 11Kohdekuva 12Kohdekuva 13Kohdekuva 14Kohdekuva 15Kohdekuva 16Kohdekuva 17