Tölönkaari 6 B, Kuhala, Forssa

Vuokra360 €/kk
Käyttöönottovuosi1986
Pinta-ala
31,5 m2
1h, kk

Valoisa parvekkeellinen yksiö. Hyvällä paikalla kävelymatkan päässä keskustan palveluista ja Hämeen ammatikorkeakoulusta.

Vuokrasopimus on toistaiseksi voimassa oleva ja sen ensimmäinen mahdollinen irtisanomisaika on 11kk vuokrasuhteen alkamisesta.

Asuntohakemuksen pääset täyttämään kohteen omalla sivulla: https://op-koti.fi/vuokrattavat/asunnot/forssa?cityId=61

Tiedustelut / Esittelyt Arkisin 10.00-16.30 Sanna Rämö sanna.ramo@op.fi / 010 256 1315

Kohdenumero
619311
Kohdetyyppi
Kerrostalo
Osoite
Tölönkaari 6 B, 30420 FORSSA
Omistusmuoto
Vuokra
Huoneluku
1
Huoneet
1h, kk
Asuinpinta-ala
31,5 m2
Kokonaispinta-ala
31,5 m2
Käyttöönottovuosi
1986
Kerros
3/3

Vuokra
360,00 €/kk
Vuokravakuus
720,00 €
Vuokra-aika
Toistaiseksi, irtisanomisajan alkamiskohta aikaisintaan 11 kk vuokrasuhteen alusta.
Lisätietoa vuokra-ajasta
sopimussakko 1,5kk vuokraa vastaava summa
Erityisehdot
Ei lemmikkejä, ei tupakointia, laaja koti/vastuuvakuutus
Vuokrataan kalustettuna
Ei

Muut maksut

Sähkö kulutuksen mukaan, oma sähkösopimus. Vesi kulutuksen mukaan, oma mittari.

Osuuspankin lainalaskuri

Euro
30 v
3,00 %
63 €/kk

Lainasi kuukausierä olisi 63 € kuukaudessa

Varustus

Keittiö
Jääkaappipakastin, sähköliesi, kaapistot.

Energialuokka
D 2007

Tehdyt korjaukset

1994 Lämmitysjärjestelmän äänenvaimenninputkien vaihto 1999 Patteriverkoston säädin 2000 Elementtisaumaus 2001 Vakiopaineventtiilin asennus 2001 Lukitus exec- avaimille 2004 Parvekeremontti 2005 Antennijärjestelmän digitalisointi 2011 Piha-alue, leikkivälineet 2013 Lämmitysverkoston perussäätö, patt.ventt. vaihto 2014 Käyttövesiputkien uusiminen ja huoneistokoht.vesimittarit 2016 Lämpökeskuksen uusiminen 2017 Valokuituverkko ja liittymät, taloyhtiösopimus 2018 Ikkunoiden ja parvekeovien uusiminen 2018 IV-koneiden uusiminen, IV-kanavien puhd. ja säätö 2018 Salaojien uusiminen 2020 Lämmitysverkoston huuhtelu ja suodattimen as. 2021 Viemäreiden huuhtelu ja kuvaus

Suunnitellut korjaukset

.

Joustoa muuttoon ja
remonttiin

Tutustu OP:n joustoluottoon
Luoton myöntää OP-Korttiyhtiö Oyj

Hanki kotisi